Prenájom živých vianočných stromčekov v Bratislave

...s dovozom a odvozom a, ak si želáte, aj s ozdobením :)
0911 655 526
prenájom živých vianočných stromčekov
 • Aj Vám je ľúto rezaných stromčekov, ktoré rástli roky a ktoré kvôli pár týždňom zotnú?
 • Aj Vás vždy začiatkom nového roka rozosmúti takýto pohľad?
  stromcek
 • Chceli by ste najkrajšie sviatky roka stráviť pri živom vianočnom stromčeku, ale boli by ste radi, keby mu tak neopadávalo ihličie?
 • Zvažujete kúpu živého stromčeka v kvetináči, avšak po Vianociach ho nemáte kam zasadiť?
 • Alebo jednoducho nemáte čas, chuť či silu fyzicky zháňať, vyberať, prevážať, nosiť, uskladňovať stromček a nechcete, aby Vám vianočné "príslušenstvo" (ozdoby, podstavec a pod.) celý rok zaberalo priestor v domácnosti či pivnici?

V súčasnosti sú na západnom Slovensku len tri možnosti:

1. buď si kúpite rezaný vianočný stromček, ktorého je však škoda...rastie si spokojne k svojej kráse a pred Vianocami ho zrežú, už počas sviatkov začína usychať, opadávať a po Vianociach skončí ako smutná spomienka na Vianoce povaľujúca sa pri/v kontajneri.

2. Druhá možnosť je, že si kúpite živý stromček v kvetináči. Obchodníci ponúkajú stromčeky, ktoré rastú v zemi avšak pri presádzaní do kvetináčov stromčekom poškodia korene. Zbytočne mu vyhradíte miesto v záhrade, narobíte sa pri kopaní jamy a sadení, stromček vo väčšine prípadov aj tak neprežije.

3. Ďalšia možnosť je kúpiť si umelý. Je síce dokonale tvarovaný, nie je potrebné sa o neho špeciálne starať, stačí ho vyniesť z pivnice alebo z povaly, nájsť mu podstavec a rozprestrieť vetvičky. Avšak tieto vetvičky nevoňajú, nie je v nich žiaden život, a keďže sú vyrobené prevažne z plastu, jedného dňa skončia na skládke ako ďalší plastový odpad.

živý.sk

Prvá požičovňa živých vianočných stromčekov v Bratislave

Prichádzame s novým ekologickým riešením - s možnosťou požičať si živý rastúci stromček, o ktorý sa budeme celý rok s láskou starať, aby ste si mohli užívať krásne Vianoce bez starostí a s dobrým pocitom

.

Špecializujeme sa v prvom rade na komplexnú starostlivosť o našich zákazníkov a zároveň na poctivú starostlivosť o stromčeky.

Našim zákazníkom sa snažíme zabezpečiť kompletný servis od výberu stromčeka, ktorý si môžu jednoducho rezervovať z pohodlia domova odoslaním online rezervačného formulára.

Po dohodnutí detailov stromček pripravíme, prípadne i ozdobíme a privezieme priamo až k Vám domov. Podľa dohody si ho po Vianociach prídeme vyzdvihnúť, odzdobíme a pripravíme stromček na povianočný oddych.

V cene nájomného je zahrnutá aj celoročná starostlivosť o stromček a náklady na uskladnenie. Nájomné sa platí za celé obdobie požičania. Štandardne sa stromček požičiava od decembra do januára, po dohode sa dá odkúpiť alebo požičať aj na dlhšiu dobu.

Požičaním nášho živého stromčeka podporíte iniciatívu za zachovanie prírodného bohatstva na Slovensku:

Z každého prenájmu venujeme 1 Euro na podporu organizácie My sme les.

Rôzne druhy vianočných stromčekov:

 • Jedľa Nordmannova
 • Smrek Pichľavý Glauca
 • Smrek Pichľavý Hoopsi
 • Smrek Pichľavý Blue Seeding
 • Smrek Omorikový
 • Jedľa Abies Fraseri
 • Jedľa Kórejská Abies Koreana
Facebook